Најново
Проодувалка
  • Проодувалка
  • Проодувалка

Проодувалка

2.490 ден.
Шифра на производ: 9664
Достапност: На залиха
Количина:

Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, со што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со звучни ефекти.

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5v AA батерии(не се вклучени во пакувањето).

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: prooduvalka
Проодувалка Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, со што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со звучни ефекти. Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5v AA батерии(не се вклучени во пакувањето). Производот се п.. Category: Product #: 9664 Regular price: 2.490 ден. 2.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS