Најново
Chicco - Проектор музички
  • Chicco - Проектор музички

Chicco - Проектор музички

2.980 ден.
Шифра на производ: 6979
Достапност: На залиха
Количина:

Иновативен проектор со специјална, практична и безбедна кука за закачување на траспортно креветче.

  • проекција со автоматско сменување на бојата
  •  3 различни светлосни ефекти: ноќна проекција, нежна проекција и ноќно светло
  • сензор за звук: ги активира светлото и музиката кога вашето дете ќе заплаче
  • 30 минути музика и проекција
  • играчката може да се вади и да се пере
  • кука намемета за закачување на транспортни креветчиња со ширина до 38мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: proektor, muzichki, lamba
Chicco - Проектор музички Иновативен проектор со специјална, практична и безбедна кука за закачување на траспортно креветче. проекција со автоматско сменување на бојата  3 различни светлосни ефекти: ноќна проекција, нежна проекција и ноќно светло сензор за звук: ги активира светлото и музиката кога вашето дете ќе заплаче 30 минути музика и проекција играчката може да се вади и да се пере кука намемета за за.. Category: Product #: 6979 Regular price: 2.980 ден. 2.980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS