Најново
Chicco - Музички ламба Јагне
 • Chicco - Музички ламба Јагне
 • Chicco - Музички ламба Јагне
 • Chicco - Музички ламба Јагне
 • Chicco - Музички ламба Јагне

Chicco - Музички ламба Јагне

2.590 ден.
Шифра на производ: 9686
Достапност: На залиха
Количина:

Идеално друштво за спиење е оваа Chicco Јагне Ноќна Ламба, мека играчка која ќе го смири и ќе му помогне на вашето бебе да заспие.

Се активира од плачењето на бебето, оваа мека ноќна ламба е со 30 минути приспивни мелодии и звуци од природата, со нежно розе светло, кои ќе ви помогнат за полесно заспивање на вашето бебе.
Електронскиот дел од играчката се вади, за полесно чистење.
Исто така може да притиснете на мешето за да ги активирате звуците, но може и да го снимите вашиот глас за да го смирите бебето.

Неодолива ноќна ламба Јагне

 • идеално друштво за спиење
 • се активира од плачењето на бебето
 • автоматско исклучување после 30 минути
 • притиснете на мешето за да ја активирате ламбата
 • нежно розе светло
 • свири класична и џез музика
 • снимање на вашиот глас

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzichka, lamba, jagne
Chicco - Музички ламба Јагне Идеално друштво за спиење е оваа Chicco Јагне Ноќна Ламба, мека играчка која ќе го смири и ќе му помогне на вашето бебе да заспие. Се активира од плачењето на бебето, оваа мека ноќна ламба е со 30 минути приспивни мелодии и звуци од природата, со нежно розе светло, кои ќе ви помогнат за полесно заспивање на вашето бебе. Електронскиот дел од играчката се вади, за полесно чистење. Исто така мож.. Category: Product #: 9686 Regular price: 2.590 ден. 2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS