Најново
Chicco - Музичка Верверичка
  • Chicco - Музичка Верверичка
  • Chicco - Музичка Верверичка
  • Chicco - Музичка Верверичка

Chicco - Музичка Верверичка

1.690 ден.
Шифра на производ: 2512
Достапност: На залиха
Количина:

Мека кукла во форма на верверица од 30 см со светлина и мелодии за забава и релаксација на детето.
Мека за прегратка и милување.
Со притискање на желадот на стомакот на меката играчка, светлата и мелодиите се активираат и деактивираат.
Автоматски циклус на светлина и музика 15 или 30 минути.
Електронски модул целосно отстранлив за перење во машината.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ververichka, igrachka
Chicco - Музичка Верверичка Мека кукла во форма на верверица од 30 см со светлина и мелодии за забава и релаксација на детето. Мека за прегратка и милување. Со притискање на желадот на стомакот на меката играчка, светлата и мелодиите се активираат и деактивираат. Автоматски циклус на светлина и музика 15 или 30 минути. Електронски модул целосно отстранлив за перење во машината.   .. Category: Product #: 2512 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS