Најново
Chicco - Едукативна коцка
  • Chicco - Едукативна коцка
  • Chicco - Едукативна коцка
  • Chicco - Едукативна коцка
  • Chicco - Едукативна коцка

Chicco - Едукативна коцка

1.190 ден.
Шифра на производ: 2149
Достапност: На залиха
Количина:

Играчка Smart2Play за стимулирање на учење на моторни и когнитивни вештини додека се забавувате. Децата можат да се забавуваат создавајќи разнобојни или монохроматски страни на страните на коцката. Притиснете го копчето на горниот дел за да ги ослободите сите парчиња истовремено, вистински ефект на изненадување. Едукативната коцка 2 во 1 игра, покрај тоа што е забавно, му помага на вашето дете да развие моторни и когнитивни вештини.

Стимулирајте ја креативноста со едукативната коцка на Chicco, играта 2-во-1 од Chicco наменета за деца и инспирирана од познатата коцка на Rubik. Изберете ги боите, поставете ги заедно и ослободете ја вашата имагинација. Играчка Smart2Play за стимулирање на учење на моторни и когнитивни вештини додека се забавувате.

Производот се препорачува за деца од 18-36 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: chicco, edukativna, kocka, sorter
Chicco - Едукативна коцка Играчка Smart2Play за стимулирање на учење на моторни и когнитивни вештини додека се забавувате. Децата можат да се забавуваат создавајќи разнобојни или монохроматски страни на страните на коцката. Притиснете го копчето на горниот дел за да ги ослободите сите парчиња истовремено, вистински ефект на изненадување. Едукативната коцка 2 во 1 игра, покрај тоа што е забавно, му помага на вашето дете да .. Category: Product #: 2149 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS