Најново
Chicco - Едукативна фарма
  • Chicco - Едукативна фарма

Chicco - Едукативна фарма

3.190 ден.
Шифра на производ: 6984
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна фарма Chicco е паметна, интерактивна играчка која им е позната и на родителите и на децата. Со постојан развој, Chicco одговара на новите барања и потреби и на родителите и на децата. Затоа ви претставуваме редизајнирана фарма: во поизразени бои за да ја направите играта поинтересна, со нови образовни функции.
Така, на прв поглед, фармата ги засенува и децата и возрасните и е совршен подарок.
Фармата Chicco помага во когнитивниот развој на децата бидејќи секој од трите дела на играта бара нивно учество.
Првиот дел е едноставен - притиснете го копчето за нови откритија.
Вториот начин на игра е да свириме звуци на животни што треба да ги препознае малото дете, додека во третото дете дава одговори на прашањата за животните.
Така, преку забава, децата учат за светот околу нив уште пред да одат на училиште.
Содржи педесет зборови, прашања, мелодии и гласови.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: zabavna, edukativna, farma, zhvotni
Chicco - Едукативна фарма Забавна фарма Chicco е паметна, интерактивна играчка која им е позната и на родителите и на децата. Со постојан развој, Chicco одговара на новите барања и потреби и на родителите и на децата. Затоа ви претставуваме редизајнирана фарма: во поизразени бои за да ја направите играта поинтересна, со нови образовни функции. Така, на прв поглед, фармата ги засенува и децата и возрасните и е совршен пода.. Category: Product #: 6984 Regular price: 3.190 ден. 3.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS