Најново
Детска играчка - Бормашина на батерии
  • Детска играчка - Бормашина на батерии

Детска играчка - Бормашина на батерии

550 ден.
Шифра на производ: 9759
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен алат за секое мало мајсторче! Со бормашината се вклучени заштитни очила и два различни додатоци, смерот на вртење на бормашината се менува. 

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батерииите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: алат, bormashina, burmashina
Детска играчка - Бормашина на батерии Совршен алат за секое мало мајсторче! Со бормашината се вклучени заштитни очила и два различни додатоци, смерот на вртење на бормашината се менува.  Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батерииите не се вклучени во пакувањето. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 9759 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS