Најново
Clementoni Crazy Chic тетоважи
  • Clementoni Crazy Chic тетоважи
  • Clementoni Crazy Chic тетоважи

Clementoni Crazy Chic тетоважи

790 ден.
Шифра на производ: 2843
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен комплет за создавање на уникатни и оригинални тетоважи! Бидете супер кул ова лето!

Сетот вклучува шеми за цртање во различни форми, лепило за тело, сјај во боја, подлога за чување на сите додатоци.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Clementoni Crazy Chic тетоважи Прекрасен комплет за создавање на уникатни и оригинални тетоважи! Бидете супер кул ова лето! Сетот вклучува шеми за цртање во различни форми, лепило за тело, сјај во боја, подлога за чување на сите додатоци. Производот се препорачува за деца над 6 години. .. Category: Product #: 2843 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS