Најново
Hola - Тропалка за девојче
  • Hola - Тропалка за девојче

Hola - Тропалка за девојче

280 ден.
Шифра на производ: 3292
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна тропалка изработена од безбедни материјали и без остри рабови, лесна за држење. Одлична играчка за развивање на моторика и координација.


Производот се препорачува за деца над 6 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tropalka, хола
Hola - Тропалка за девојче Прекрасна тропалка изработена од безбедни материјали и без остри рабови, лесна за држење. Одлична играчка за развивање на моторика и координација. Производот се препорачува за деца над 6 месеци .. Category: Product #: 3292 Regular price: 280 ден. 280 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS