Најново
Hape - Дрвен маркет
  • Hape - Дрвен маркет
  • Hape - Дрвен маркет
  • Hape - Дрвен маркет

Hape - Дрвен маркет

7.990 ден.
Шифра на производ: 5972
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен дрвен маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во пакувањето е вклучена фискална каса која работи како калкулатор и скенер со звук.

Димензија на производот: 64х87х93см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Хапе е германска компанија која произведува високо квалитетни едукативни играчки и производи направени од природни материјали, вклучувајќи бамбус и одржливо дрво, кои се доработени со нетоксични бои на база на вода. Сите производи ги исполнуваат највисоките интернационални стандарди за квалитет и безбедност.

Хапе има освоено над 300 награди за играчки ширум светот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: market, prodavnica, хапе
Hape - Дрвен маркет Прекрасен дрвен маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во пакувањето е вклучена фискална каса која работи како калкулатор и скенер со звук. Димензија на производот: 64х87х93см. Производот се препорачува за деца над 3 години. Хапе е германска компанија која произведува високо квалитетни едукативни играчки и производи направени од природни материјали, вклучувајќи бамбу.. Category: Product #: 5972 Regular price: 7.990 ден. 7.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS