Најново
Geemy 3/1 машинка за шишање
  • Geemy 3/1 машинка за шишање
  • Geemy 3/1 машинка за шишање

Geemy 3/1 машинка за шишање

550 ден.
Шифра на производ: 52198
Достапност: На залиха
Количина:

Машинка за шишање, бричење и тример за отстранување на влакна од носот, ушите, веѓите, нежно ги отстранува непосакуваните влакна на овие делови на лицето. Машинката е специјално дизајнирана да ги опфати сите агли на лицето со лесно, безбедно и брзо ракување. 

Карактеристики на производот: 

  • 3 во 1 машинка( променливи глави)
  • мала тример глава погодна за отстранување на непосакуваните влакна од носот, ушите, веѓите
  • машинка за шишање

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mashinka, shishanje, brichenje
Geemy 3/1 машинка за шишање Машинка за шишање, бричење и тример за отстранување на влакна од носот, ушите, веѓите, нежно ги отстранува непосакуваните влакна на овие делови на лицето. Машинката е специјално дизајнирана да ги опфати сите агли на лицето со лесно, безбедно и брзо ракување.  Карактеристики на производот:  3 во 1 машинка( променливи глави) мала тример глава погодна за отстранување на непосакуваните влак.. Category: Product #: 52198 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS