Најново
Фискална каса

Фискална каса

980 ден.
Шифра на производ: 8802
Достапност: На залиха
Количина:

Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер. Фискалната каса работи како калкулатор. 

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на фискалната каса: 32х15х18см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: fiskalna, kasa
Фискална каса Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер. Фискалната каса работи како калкулатор.  Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето. Димензија на фискалната каса: 32х15х18см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 8802 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS