Најново
Лед ламба против комарци
  • Лед ламба против комарци
  • Лед ламба против комарци
  • Лед ламба против комарци

Лед ламба против комарци

60 ден.150 ден.
Шифра на производ: 52109
Достапност: На залиха
Количина:

Уживајте во мирна ноќ без комарци. Ефикасно апаратче со лед светло против комарци, ниска потрошувачка на енергија практично за користење дома или каде и да одите, не зазема простор во вашиот куфер. Нема отрови, без мириси и хемикалии. Додека го употребувате држето го надвор од дофат на деца. 

Димензија на производот: 7х11х2см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: aparat, komarci
Лед ламба против комарци Уживајте во мирна ноќ без комарци. Ефикасно апаратче со лед светло против комарци, ниска потрошувачка на енергија практично за користење дома или каде и да одите, не зазема простор во вашиот куфер. Нема отрови, без мириси и хемикалии. Додека го употребувате држето го надвор од дофат на деца.  Димензија на производот: 7х11х2см .. Category: Product #: 52109 Regular price: 60 ден. 60 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS