Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Електричен чешел за вошки
  • Електричен чешел за вошки
  • Електричен чешел за вошки
  • Електричен чешел за вошки

Електричен чешел за вошки

950 ден.
Шифра на производ: 2596
Достапност: На залиха
Количина:

Едноставен и лесен за користење, V-Comb е чешел за вошки за повеќекратна употреба. Овој нежен, но сепак ефикасен третман е безбеден за домашна употреба и ги елиминира и вошките и нивните јајца (гниди) без употреба на штетни хемикалии или специјални шампони за вошки.
V-Comb ги заробува вошките и јајцата отстранети од косата со помош на вакум во својот патентиран филтер за фаќање. По третманот, едноставно извадете го филтерот и исчистете го.

Сетот вклучува:

  • електричен чешел на струја
  • 2 филтри 
  • мала четка за чистење на чешелот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: elektrichen, cheshel, voshki
Електричен чешел за вошки Едноставен и лесен за користење, V-Comb е чешел за вошки за повеќекратна употреба. Овој нежен, но сепак ефикасен третман е безбеден за домашна употреба и ги елиминира и вошките и нивните јајца (гниди) без употреба на штетни хемикалии или специјални шампони за вошки. V-Comb ги заробува вошките и јајцата отстранети од косата со помош на вакум во својот патентиран филтер за фаќање. По третманот, едн.. Category: Product #: 2596 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS