Најново
Едукативна коцка сортер
  • Едукативна коцка сортер

Едукативна коцка сортер

450 ден.
Шифра на производ: 16403
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна и едукативна коцка сортер која е изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отворете ја коцката  за да ги извадите формите, 8 колоритни форми со животни ќе го забавуваат Вашето малечко, за дополнителна забава има 2 топчиња кои со помош на чеканчето треба да се протнат низ отворот. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата.

Димензија на производот: 14х14см.

Производот е препорачан за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: edukativna, kocka, sorter
Едукативна коцка сортер Забавна и едукативна коцка сортер која е изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отворете ја коцката  за да ги извадите формите, 8 колоритни форми со животни ќе го забавуваат Вашето малечко, за дополнителна забава има 2 топчиња кои со помош на чеканчето треба да се протнат низ отворот. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата. Димензија на производот: 14х14с.. Category: Product #: 16403 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS