Најново
Душек Classico 120х60х9см
  • Душек Classico 120х60х9см
  • Душек Classico 120х60х9см
  • Душек Classico 120х60х9см

Душек Classico 120х60х9см

1.990 ден.
Шифра на производ: 5318
Достапност: На залиха
Количина:

Душекот е покриен со памучна ткаенина.

Ткаенината е без штетни материи.

Навлаката може лесно да се отстрани и замени.

Душекот е изработен од високо еластична пена, давајќи оптимална стабилност и флексибилност.

Навлаката е погодна за перење во машина на 30 степени.

Душекот Classico се состои од:

1. Навлака од памучна ткаенина.

2. Високо еластична пена.

Состав: 100% ранфорс

Големина: 120x60x9см.

Тежина кг: 0,5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: dushek, krevetche, bebe
Душек Classico 120х60х9см Душекот е покриен со памучна ткаенина. Ткаенината е без штетни материи. Навлаката може лесно да се отстрани и замени. Душекот е изработен од високо еластична пена, давајќи оптимална стабилност и флексибилност. Навлаката е погодна за перење во машина на 30 степени. Душекот Classico се состои од: 1. Навлака од памучна ткаенина. 2. Високо еластична пена. Состав: 100% ранфорс .. Category: Product #: 5318 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS