Најново
Дрвени едукативни коцки
  • Дрвени едукативни коцки
  • Дрвени едукативни коцки
  • Дрвени едукативни коцки

Дрвени едукативни коцки

590 ден.
Шифра на производ: 20916
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од пет дрвени коцки во различна големина и со различни мотиви, нуди одлична можност за вашето дете да изгради кула, да ги научи броевите, боите и формите.

Димензија на најголемата коцка е 14х14х14см, висина на кулата: 47см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

Распродадено

Viga коцки дрвени фарма Viga коцки дрвени фарма
800 ден.
800 ден.
Тагови: drveni, kocki, sorter, kula
Дрвени едукативни коцки Сет од пет дрвени коцки во различна големина и со различни мотиви, нуди одлична можност за вашето дете да изгради кула, да ги научи броевите, боите и формите. Димензија на најголемата коцка е 14х14х14см, висина на кулата: 47см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 20916 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS