Најново
Дрвена тобоган стаза со автомобили
  • Дрвена тобоган стаза со автомобили
  • Дрвена тобоган стаза со автомобили
  • Дрвена тобоган стаза со автомобили

Дрвена тобоган стаза со автомобили

950 ден.
Шифра на производ: 9067
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава. Стартувајте ги возилата од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. 
Сетот вклучува: 3 автомобилчиња.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, tobogan, staza, avtomobili
Дрвена тобоган стаза со автомобили Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава. Стартувајте ги возилата од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел.  Сетот вклучува: 3 автомобилчиња. Производот се препорачува за деца над 18 месеци. .. Category: Product #: 9067 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS