Најново
Дрвена стаза
  • Дрвена стаза

Дрвена стаза

850 ден.
Шифра на производ: 29909
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги возилата од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Вклучени се 4 дрвени автомобилчиња во различни бои.

Димензија на дрвената стаза: 30х10х36см.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, staza, garazha, parking
Дрвена стаза Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги возилата од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Вклучени се 4 дрвени автомобилчиња во различни бои. Димензија на дрвената стаза: 30х10х36см.     .. Category: Product #: 29909 Regular price: 850 ден. 850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS