Најново
Дрвена стаза со возила
 • Дрвена стаза со возила
 • Дрвена стаза со возила
 • Дрвена стаза со возила
 • Дрвена стаза со возила
 • Дрвена стаза со возила
 • Дрвена стаза со возила

Дрвена стаза со возила

890 ден.1.120 ден.
Шифра на производ: 7255
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата е од тврд картон и се составува како сложувалка од 8 делови.
Сетот содржи:

 • 4 дрвени возила - 2 автомобили, 1 амбулантно возило и 1 автобус.
 • 3 згради
 • 3 човечиња
 • 5 дрва
 • 2 сообраќајни знаци
 • 12 делови за составување на патека за возилата

Димензија на подлогата: 80х35см.

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, staza, avtomobili, igracka
Дрвена стаза со возила Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата е од тврд картон и се составува како сложувалка од 8 делови. Сетот содржи: 4 дрвени возила - 2 автомобили, 1 амбулантно возило и 1 автобус. 3 згради 3 човечиња 5 дрва 2 сообраќајни знаци 12 делови за составување на патека за возилата Димензија на подлогата: 80х35см. Производ.. Category: Product #: 7255 Regular price: 890 ден. 1.120
890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS