Најново
Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз

Дрвена стаза со воз

980 ден.1.230 ден.
Шифра на производ: 7256
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена стаза со воз. Сетот вклучува вкупно 48 делови.

Сетот содржи:

 • дрвен воз во три делови
 • 1  возило
 • 2 згради
 • 10 човечиња
 • 6 дрва
 • 4 сообраќајни знаци
 • 20 делови за составување на патека за возилата

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, staza, voz
Дрвена стаза со воз Прекрасна дрвена стаза со воз. Сетот вклучува вкупно 48 делови. Сетот содржи: дрвен воз во три делови 1  возило 2 згради 10 човечиња 6 дрва 4 сообраќајни знаци 20 делови за составување на патека за возилата Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 7256 Regular price: 980 ден. 1.230
980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS