Најново
Дрвена маса за фудбал

Дрвена маса за фудбал

6.290 ден.
Шифра на производ: 1399
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за цело семејство. Дрвена маса за фудбал на која може да играат до 4 играчи. Секој тим има по 11 играчи. На двата краја од масата има броилка за бележење на резултатот.

Димензија на масата за фудбал: 120х61,5х81см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, masa, fudbal
Дрвена маса за фудбал Супер забава за цело семејство. Дрвена маса за фудбал на која може да играат до 4 играчи. Секој тим има по 11 играчи. На двата краја од масата има броилка за бележење на резултатот. Димензија на масата за фудбал: 120х61,5х81см. .. Category: Product #: 1399 Regular price: 6.290 ден. 6.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS