Најново
Дрвена маса со столчиња
  • Дрвена маса со столчиња

Дрвена маса со столчиња

4.690 ден.
Шифра на производ: 437
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена масичка со столчиња која совршено ќе се вклопи во секоја детска соба. 

Вклучена е масичката и 2 столчиња. 

Димензија на маса: 55х55х42см.

Максимална тежина на масичка: 30кг.

Димензија на столче: 28х28х50см.

Максимална тежина на столче: 35кг.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Дрвена маса со столчиња Прекрасна дрвена масичка со столчиња која совршено ќе се вклопи во секоја детска соба.  Вклучена е масичката и 2 столчиња.  Димензија на маса: 55х55х42см. Максимална тежина на масичка: 30кг. Димензија на столче: 28х28х50см. Максимална тежина на столче: 35кг.   .. Category: Product #: 437 Regular price: 4.690 ден. 4.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS