Најново
Дрвена магнетна табла
  • Дрвена магнетна табла

Дрвена магнетна табла

1.550 ден.
Шифра на производ: 14322
Достапност: На залиха
Количина:

Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата маркер. 

Со таблата се вклучени: креди во боја, сунѓер и маркер. Таблата може да се подесува по висина

Димензија на таблата: 47х43х110см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tabla
Дрвена магнетна табла Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на другата маркер.  Со таблата се вклучени: креди во боја, сунѓер и маркер. Таблата може да се подесува по висина Димензија на таблата: 47х43х110см Производот се препорачува за деца над 3 години.   .. Category: Product #: 14322 Regular price: 1.550 ден. 1.550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS