Најново
Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли
  • Дрвена куќичка за кукли

Дрвена куќичка за кукли

4.290 ден.
Шифра на производ: 9209
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три ката и четири прекрасни соби, во која секоја има своја приказна. Куќичката има трпезарија, дневна соба, купатило, спална соба и совршена тераса со мини градина за релаксација.

Вклучени се 8 додатоци - мебел за куќата.

Димензија на куќичката: 60х24х70см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, kukjichka, kukli
Дрвена куќичка за кукли Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три ката и четири прекрасни соби, во која секоја има своја приказна. Куќичката има трпезарија, дневна соба, купатило, спална соба и совршена тераса со мини градина за релаксација. Вклучени се 8 додатоци - мебел за куќата. Димензија на куќичката: 60х24х70см. .. Category: Product #: 9209 Regular price: 4.290 ден. 4.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS