Најново
Дрвена куќичка
  • Дрвена куќичка
  • Дрвена куќичка
  • Дрвена куќичка

Дрвена куќичка

1.190 ден.1.490 ден.
Шифра на производ: 20952
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна дрвена куќичка за малите креативци. Во пакувањето се вклучени 128 делови и може да се направат 8 различни модели на куќички. Прекрасен производ кој го подобрува логичното и креативно размислување како и заедничката интеракција во склопувањето на родителите со децата.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, kukjichk, zamok
Дрвена куќичка Прекрасна дрвена куќичка за малите креативци. Во пакувањето се вклучени 128 делови и може да се направат 8 различни модели на куќички. Прекрасен производ кој го подобрува логичното и креативно размислување како и заедничката интеракција во склопувањето на родителите со децата. Производот се препорачува за деца над 6 години. .. Category: Product #: 20952 Regular price: 1.190 ден. 1.490
1.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS