Најново
Дрвена кујна Moni 60х30х92см
  • Дрвена кујна Moni 60х30х92см
  • Дрвена кујна Moni 60х30х92см
  • Дрвена кујна Moni 60х30х92см

Дрвена кујна Moni 60х30х92см

6.100 ден.7.690 ден.
Шифра на производ: 7253
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. Најдоброто нешто е што додека се забавува, детето ќе развие вредни вештини, умешност и имагинација.
Кујната е функционална и многу оригинална, бидејќи изгледа крајно реалистично и ќе ги пренесува децата во вистинска кујна.
Комплетот ги содржи сите потребни прибори, апарати и додатоци: 14 додатоци вклучени во комплетот / вилушки, лажици, соларници, чинии и тенџере со тава / што е можно поблиску до вистинска кујна.
Микробрановата печка има врата што се отвора.
Часовникот има стрелки што можат да се ротираат со рака. Направени се од квалитетни, безбедни материјали.  

Димензија на кујната: 60х30х92см.

За деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drvena, kujna, мони
Дрвена кујна Moni 60х30х92см Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. Најдоброто нешто е што додека се забавува, детето ќе развие вредни вештини, умешност и имагинација. Кујната е функционална и многу оригинална, бидејќи изгледа крајно реалистично и ќе ги пренесува децата во вистинска к.. Category: Product #: 7253 Regular price: 6.100 ден. 7.690
6.100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS