Најново
Дрвена кујна
  • Дрвена кујна
  • Дрвена кујна
  • Дрвена кујна
  • Дрвена кујна
  • Дрвена кујна

Дрвена кујна

5.890 ден.7.490 ден.
Шифра на производ: 2519
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето. 

Димензија на кујната: 55.5х28х79см.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, kujna
Дрвена кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна специјално направена за малите готвачи кои сакаат да ги направат своите први чекори во готвењето.  Димензија на кујната: 55.5х28х79см. Производот се препорачува за деца над 2 години. .. Category: Product #: 2519 Regular price: 5.890 ден. 7.490
5.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS