Најново
Дрвена играчка - Тостер за лепчиња
  • Дрвена играчка - Тостер за лепчиња
  • Дрвена играчка - Тостер за лепчиња
  • Дрвена играчка - Тостер за лепчиња

Дрвена играчка - Тостер за лепчиња

590 ден.
Шифра на производ: 2545
Достапност: На залиха
Количина:

Времето за појадок никогаш не било толку забавно, а децата ќе сакаат да подготвуваат и да им служат на своите родители појадок со Pop-up тостерот.

Ставете ги парчињата леб во тостерот, притиснете ја рачката и извадете ги подготвени за појадок или ужина!

Сетот содржи:

  • тостер
  • две парчиња леб
  • мед
  • јајце на око
  • нож и чинија

Димензија на производот: 16,5х10х11см.

Производот се преепорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, toster, lebchinja
Дрвена играчка - Тостер за лепчиња Времето за појадок никогаш не било толку забавно, а децата ќе сакаат да подготвуваат и да им служат на своите родители појадок со Pop-up тостерот. Ставете ги парчињата леб во тостерот, притиснете ја рачката и извадете ги подготвени за појадок или ужина! Сетот содржи: тостер две парчиња леб мед јајце на око нож и чинија Димензија на производот: 16,5х10х11см. Производот с.. Category: Product #: 2545 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS