Најново
Дрвен велосипед за рамнотежа - Byox Be Happy
 • Дрвен велосипед за рамнотежа - Byox Be Happy
 • Дрвен велосипед за рамнотежа - Byox Be Happy
 • Дрвен велосипед за рамнотежа - Byox Be Happy

Дрвен велосипед за рамнотежа - Byox Be Happy

3.990 ден.
Шифра на производ: 06605
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување. 

 • за деца на возраст од 3-6 години
 • рамката е изработена од природно дрво - бреза
 • премачкано со нетоксични лакови на база на вода
 • удобни рачки со ограничувач
 • материјал на гумите/ големина: • Лагери 6001ZZ • метални спици • специјални полни гумени тркала што не се надувуваат 30 цм 
 • додатоци : заоблен управувач со ограничено вртење • предна корпа за додатоци • вклучено меко PU седиште кое се прилагодува во висина
 • височина на седиштето: од 28 cm до 35 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: balas, tochak, velosiped
Дрвен велосипед за рамнотежа - Byox Be Happy Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување.  за деца на возраст од 3-6 години рамката е изработена од природно дрво - бреза премачкано со нетоксични лакови на база на вод.. Category: Product #: 06605 Regular price: 3.990 ден. 3.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS