Најново
Дрвен лавиринт
  • Дрвен лавиринт
  • Дрвен лавиринт

Дрвен лавиринт

650 ден.
Шифра на производ: 5639
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координацијата, моториката на рацете, како и да ги научат и разликуваат боите.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Димензија на производот: 22х15,5х23см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, lavirint
Дрвен лавиринт Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координацијата, моториката на рацете, како и да ги научат и разликуваат боите. Производот се препорачува за деца над 12 месеци. Димензија на производот: 22х15,5х23см. .. Category: Product #: 5639 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS