Најново
Забавна игра - Пукни го балонот
  • Забавна игра - Пукни го балонот
  • Забавна игра - Пукни го балонот
  • Забавна игра - Пукни го балонот
  • Забавна игра - Пукни го балонот

Забавна игра - Пукни го балонот

400 ден.
Шифра на производ: 27926
Достапност: На залиха
Количина:

Boom Boom Balloon е супер забавна и возбудлива игра за 2 - 4 играчи, надувајте го балонот и играта може да почне. Составете ја рамката, ставете го балонот во неа и внимателно наместете ги стапчињата во рамката. Завртете ја коцката, бројот кој ќе го добиете е бројот на притискање на стапчето во балонот. Бидете внимателни, губи играчот што ќе го пукне балонот. Пакувањето содржи повеќе балони.

Димензија на производот: 23х30см.

Димензија на пакување: 27х27х6 см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: boom, balloon
Забавна игра - Пукни го балонот Boom Boom Balloon е супер забавна и возбудлива игра за 2 - 4 играчи, надувајте го балонот и играта може да почне. Составете ја рамката, ставете го балонот во неа и внимателно наместете ги стапчињата во рамката. Завртете ја коцката, бројот кој ќе го добиете е бројот на притискање на стапчето во балонот. Бидете внимателни, губи играчот што ќе го пукне балонот. Пакувањето содржи повеќе балони. Дим.. Category: Product #: 27926 Regular price: 400 ден. 400
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS