Најново
Забавна игра - Pie Face
  • Забавна игра - Pie Face
  • Забавна игра - Pie Face

Забавна игра - Pie Face

450 ден.
Шифра на производ: 3258
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат повеќе играчи. Завртете ја стрелката за да откриете колку пати треба да ја вртите рачката. За да биде играта поинтересна ставете шлаг на механичка рака, наместете го лицето на отворот и вртете ја рачката, играчот кој ќе добие шлаканица од шлаг губи.

Димензија на пакувањето: 26х26х8 см.

Производот е препорачан за деца над 5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: igra, zabavna, drushtvena
Забавна игра - Pie Face Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат повеќе играчи. Завртете ја стрелката за да откриете колку пати треба да ја вртите рачката. За да биде играта поинтересна ставете шлаг на механичка рака, наместете го лицето на отворот и вртете ја рачката, играчот кој ќе добие шлаканица од шлаг губи. Димензија на пакувањето: 26х26х8 см. Производот е препорачан за деца над 5 го.. Category: Product #: 3258 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS