Најново
Дрвен Билјард
  • Дрвен Билјард

Дрвен Билјард

3.490 ден.
Шифра на производ: 5277
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвена маса за билјард, забава за целото семејство. Тоа е совршено решение кога ви недостасува простор, но сакате да играте билјард. Со убава компактна големина, дрвената маса е многу цврста и лесно може да се преместува. Се што ви треба е рамна површина и играта може да започне!

Димензија на масата: 79х43.5х18см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drven, biljar, bilijard
Дрвен Билјард Дрвена маса за билјард, забава за целото семејство. Тоа е совршено решение кога ви недостасува простор, но сакате да играте билјард. Со убава компактна големина, дрвената маса е многу цврста и лесно може да се преместува. Се што ви треба е рамна површина и играта може да започне! Димензија на масата: 79х43.5х18см .. Category: Product #: 5277 Regular price: 3.490 ден. 3.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS