Најново
Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик

Друштвена игра Ризик

750 ден.
Шифра на производ: 18345
Достапност: На залиха
Количина:

Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, создадете своја армија и поведете ги вашите трупи во победа. Но бидете внимателни, никогаш не се знае кој може да работи против Вас.

Оној кој превзема најголем РИЗИК тој ќе биде освојувачот на светот

Играта може да ја играат 2 - 6 играчи.

Се препорачува за возраст над 10 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drushtvena, igra, rizik, risk
Друштвена игра Ризик Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, создадете своја армија и поведете ги вашите трупи во победа. Но бидете внимателни, никогаш не се знае кој може да работи против Вас. Оној кој превзема најголем РИЗИК тој ќе биде освојувачот на светот Играта може да ја играат 2 - 6 играчи. Се препорачува за возраст над 10 години .. Category: Product #: 18345 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS