Најново
Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик
  • Друштвена игра Ризик

Друштвена игра Ризик

750 ден.
Шифра на производ: 2073
Достапност: На залиха
Количина:

Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, со 42 освоени територии вие доминирате на светската карта.

Играта може да ја играат 2 - 6 играчи.

Се препорачува за возраст над 10 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drushtvena, igra, rizik, risk
Друштвена игра Ризик Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, со 42 освоени територии вие доминирате на светската карта. Играта може да ја играат 2 - 6 играчи. Се препорачува за возраст над 10 години .. Category: Product #: 2073 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS