Најново
Друштвена игра - Нареди 4
  • Друштвена игра - Нареди 4

Друштвена игра - Нареди 4

300 ден.
Шифра на производ: 9981
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна друштвена игра Нареди 4. Играта може да ја играат двајца играчи. Поделете ги пластичните жетони и започете да ги внесувате во рамката, играчот кој прв ќе успее да нареди 4 жетони по ред, хоризонтално, вертикално или дијагонално е победник во играта.

Димензија на производот: 25х18х19см.

Играта се препорачува за деца над 4 години. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, naredi4
Друштвена игра - Нареди 4 Забавна друштвена игра Нареди 4. Играта може да ја играат двајца играчи. Поделете ги пластичните жетони и започете да ги внесувате во рамката, играчот кој прв ќе успее да нареди 4 жетони по ред, хоризонтално, вертикално или дијагонално е победник во играта. Димензија на производот: 25х18х19см. Играта се препорачува за деца над 4 години.    .. Category: Product #: 9981 Regular price: 300 ден. 300
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS