Најново
Друштвена игра - Нареди 4
  • Друштвена игра - Нареди 4

Друштвена игра - Нареди 4

330 ден.
Шифра на производ: 8201
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна друштвена игра Нареди 4. Играта може да ја играат двајца играчи. Поделете ги пластичните жетони и започете да ги внесувате во рамката, играчот кој прв ќе успее да нареди 4 жетони по ред хоризонтално, вертикално или дијагонално е победник во играта.

Играта се препорачува за деца над 4 години. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, naredi4

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS