Најново
Dolu - Трактор на педали со приколка
  • Dolu - Трактор на педали со приколка
  • Dolu - Трактор на педали со приколка
  • Dolu - Трактор на педали со приколка

Dolu - Трактор на педали со приколка

3.290 ден.3.550 ден.
Шифра на производ: 9926
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен трактор на педали со приколка изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Максимална тежина до 35кг.

Димензија на производот: 146х52х43см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: долу, traktor, pedali, prikolka
Dolu - Трактор на педали со приколка Прекрасен трактор на педали со приколка изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Удобно седиште со потпирач за грб. Производот се препорачува за деца над 3 години. Максимална тежина до 35кг. Димензија на производот: 146х52х43см.   .. Category: Product #: 9926 Regular price: 3.290 ден. 3.550
3.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS