Најново
Dolu - мојот прв мотор
  • Dolu - мојот прв мотор
  • Dolu - мојот прв мотор
  • Dolu - мојот прв мотор

Dolu - мојот прв мотор

1.490 ден.
Шифра на производ: 8028
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен мотор туркало изработен од квалитетна пластика. Освен одлична забава со помош на моторот вашето малечко ќе ја подобри координацијата, моториката и управувањето. Моторот има рачка за полесен транспорт.

Димензии: 50х70х30см

Производот се препорачува за деца над 24 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Dolu - мојот прв мотор Супер забавен мотор туркало изработен од квалитетна пластика. Освен одлична забава со помош на моторот вашето малечко ќе ја подобри координацијата, моториката и управувањето. Моторот има рачка за полесен транспорт. Димензии: 50х70х30см Производот се препорачува за деца над 24 месеци .. Category: Product #: 8028 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS