Најново
Dolu - Камион
  • Dolu - Камион

Dolu - Камион

980 ден.
Шифра на производ: 32087
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови за Вашите најмили со прекрасниот камион на Dolu. Децата ќе се забавуваат полнејќи го со песок во парк или во вашиот двор, камионот е изработен од квалитетна пластика и нетоксични бои.

Димензија на производот: 69х31х31см.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kamion, долу
Dolu - Камион Забава со часови за Вашите најмили со прекрасниот камион на Dolu. Децата ќе се забавуваат полнејќи го со песок во парк или во вашиот двор, камионот е изработен од квалитетна пластика и нетоксични бои. Димензија на производот: 69х31х31см. Производот се препорачува за деца над 2 години. .. Category: Product #: 32087 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS