Најново
Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер
  • Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер
  • Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер

Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер

350 ден.
Шифра на производ: 3016
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен и едукативен сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отворете го капакот за да ги извадите формите, 5 колоритни форми ќе го забавуваат Вашето малечко. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата.

Димензија на производот: 18,5х14х14см.

Производот е препорачан за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер Забавен и едукативен сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отворете го капакот за да ги извадите формите, 5 колоритни форми ќе го забавуваат Вашето малечко. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата. Димензија на производот: 18,5х14х14см. Производот е препорачан за деца над 12 месеци. .. Category: Product #: 3016 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS