Најново
Dolu - Едукативна куќичка сортер
  • Dolu - Едукативна куќичка сортер
  • Dolu - Едукативна куќичка сортер
  • Dolu - Едукативна куќичка сортер

Dolu - Едукативна куќичка сортер

400 ден.
Шифра на производ: 3001
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна куќичка сортер со 5 различни форми и клучеви, одлична можност за учење на форми и бои. Куќичката е изработена од квалитетна пластика и нетоксични бои.

Димензија на производот: 25,5х13х17,5см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Dolu - Едукативна куќичка сортер Прекрасна едукативна куќичка сортер со 5 различни форми и клучеви, одлична можност за учење на форми и бои. Куќичката е изработена од квалитетна пластика и нетоксични бои. Димензија на производот: 25,5х13х17,5см. Производот се препорачува за деца над 12 месеци. .. Category: Product #: 3001 Regular price: 400 ден. 400
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS