Најново
Dolu - Едукативен воз со коцки 58 делови
  • Dolu - Едукативен воз со коцки 58 делови

Dolu - Едукативен воз со коцки 58 делови

750 ден.
Шифра на производ: 50816
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составувајќи го возот, притоа развивајќи ја креативноста, моториката и координацијата. Сетот содржи 58 делови.

Димензија на шини: 224см.

Димензија: 51х90см

Производот се препорачува за деца над 18м.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: voz, kocki, долу
Dolu - Едукативен воз со коцки 58 делови Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составувајќи го возот, притоа развивајќи ја креативноста, моториката и координацијата. Сетот содржи 58 делови. Димензија на шини: 224см. Димензија: 51х90см Производот се препорачува за деца над 18м.   .. Category: Product #: 50816 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS