Најново
Доктор сет
  • Доктор сет
  • Доктор сет

Доктор сет

1.590 ден.1.690 ден.
Шифра на производ: 81915
Достапност: На залиха
Количина:

Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти.

Доктор сетот содржи: топломер, отоскоп (за преглед на ушите), стетоскоп, лекови, витамини, рефлексен чекан, очила, огледалце, инјекција, ножички...

Димензија на производот: 66х30х68см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: doktor
Доктор сет Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти. Доктор сетот содржи: топломер, отоскоп (за преглед на ушите), стетоскоп, лекови, витамини, рефлексен чекан, очила, огледалце, инјекција, ножички... Димензија на производот: 66х30х68см. Производот се препорачува за деца над 3 години.   .. Category: Product #: 81915 Regular price: 1.590 ден. 1.690
1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS