Најново
Дизајнирај и обој ташна
  • Дизајнирај и обој ташна
  • Дизајнирај и обој ташна
  • Дизајнирај и обој ташна

Дизајнирај и обој ташна

450 ден.
Шифра на производ: 4491
Достапност: На залиха
Количина:

Дизајнирај и обој кул ташна по твој стил. За дизајнирање на ташничката вклучени се 3 фломастери во различни бои.

Димензија на ташната: 17х18см.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kreativen, set, tashna, boenje
Дизајнирај и обој ташна Дизајнирај и обој кул ташна по твој стил. За дизајнирање на ташничката вклучени се 3 фломастери во различни бои. Димензија на ташната: 17х18см. Производот се препорачува за деца над 6 години.   .. Category: Product #: 4491 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS