Најново
Детски проектор
  • Детски проектор

Детски проектор

650 ден.
Шифра на производ: 8816
Достапност: На залиха
Количина:

Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 21 сликичка на животни, предмети, инсекти, диносауруси.....кои децата лесно можат  да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата.

Сетот содржи: 1 проектор, 32 шаблони за цртање, 12 фломастери.

Производот работи на батерии, потребни се 4x1,5V  АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на проекторот: 19х17х22,5см.

Производот е наменет за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: detski, proektor, crtanje, igracka
Детски проектор Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 21 сликичка на животни, предмети, инсекти, диносауруси.....кои децата лесно можат  да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата. Сетот содржи: 1 проектор, 32 шаблони за цртање, 12 фломастери. Производот работи на батери.. Category: Product #: 8816 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS