Најново
Детска лулашка со заштитна преграда
  • Детска лулашка со заштитна преграда
  • Детска лулашка со заштитна преграда
  • Детска лулашка со заштитна преграда
  • Детска лулашка со заштитна преграда

Детска лулашка со заштитна преграда

1.250 ден.
Шифра на производ: 3627
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика со заштитна преграда која нуди супер забава за Вашите најмили. Освен заштитната преграда лулашката има и сигурносен појас. 

  • систем за закачување
  • јаже во согласност со стандардите
  • издржлива и безбедна
  • димензија: 38х26х36см

Производот се препорачува за деца над 12 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulashka
Детска лулашка со заштитна преграда Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика со заштитна преграда која нуди супер забава за Вашите најмили. Освен заштитната преграда лулашката има и сигурносен појас.  систем за закачување јаже во согласност со стандардите издржлива и безбедна димензија: 38х26х36см Производот се препорачува за деца над 12 месеци .. Category: Product #: 3627 Regular price: 1.250 ден. 1.250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS