Најново
Детска кујна
  • Детска кујна

Детска кујна

1.890 ден.2.200 ден.
Шифра на производ: 3593
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна плоча  за готвење. Вратите на фрижидерот и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење исто така чешмата функционира на вода.

Вклучени се 49 додатоци.

Димензија на кујната: 34.5x33x72.5см.

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Овој производ се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kujna
Детска кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна плоча  за готвење. Вратите на фрижидерот и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење исто така чешмата функционира на вода. Вклучени се 49 додатоци. Димензија на кујната: 34.5x33x72.5см. Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, батериите не се.. Category: Product #: 3593 Regular price: 1.890 ден. 1.890 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS