Најново
Детска играчка садопер
 • Детска играчка садопер
 • Детска играчка садопер
 • Детска играчка садопер
 • Детска играчка садопер

Детска играчка садопер

950 ден.1.200 ден.
Шифра на производ: 82198
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа вода во чешмата, совршено за вашите малечки да се забавуваат миејќи ги садовите исто како мама и тато.

Сетот содржи:

 • 4 тањири
 • 3 ножеви
 • 2 вилушка
 • 2 лажици
 • 2 чаши
 • 2 шолји
 • четка за миење садови
 • средство за миење садови

Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на садопњрот: 41х27х30см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sadoper, mijalnik, detski
Детска играчка садопер Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа вода во чешмата, совршено за вашите малечки да се забавуваат миејќи ги садовите исто како мама и тато. Сетот содржи: 4 тањири 3 ножеви 2 вилушка 2 лажици 2 чаши 2 шолји четка за миење садови средство за миење садови Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батер.. Category: Product #: 82198 Regular price: 950 ден. 950 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS